רכישת קרקעות ועסקאות קומבינציה

לקחת סיכונים מחושבים תוך חשיבה קדימה.

אביב אורבן פועלת במספר דרכים בכדי להתרחב ולגדול בשוק הנדל"ן הישראלי.

– עסקת קניה
– עסקאות קומבינציה

קניית קרקעות הינה הדרך הקלה לביצוע עסקה.
זאת מפני שבעל הקרקע מוכר את הקרקע תמורת סכום כסף מוסכם ופה נגמרת העסקה. היתרון הבולט הינו שבעל הקרקע מקטין את הסיכון שלו ומקבל את התמורה לרוב מהר יותר בהשוואה לעסקת הקומבינציה.

עסקאות קומבינציה נחשבות לנפוצות במיוחד בישראל.
ישנם 2 סוגים עיקריים עסקה:
עסקת קומבינציה בעין – כלומר בסיום הבניה מבצעים חלוקת דירות בפועל לפי האחוז המוסכם בין בעלי הקרקע ליזם.
עסקת קומבינציה מסוג תמורות – עסקת תמורות הינה עסקת בה בסיום מכירת הדירות מבוצעת חלוקת ההכנסות לפי האחוז שסוכם בין בעלי הקרקע ליזם.

עסקאות שכאלו מגלמות יתרונות בולטים הן ליזם והן לבעלים של הקרקע. לצד האפשריות הצפויות מבחינת מיסוי, מימון ופונציאל לעליית שווי הדירות כל זאת יכולים להניב רווח גבוה הנובע ממכירתו של השטח בלבד בעסקת מכר רגילה. יתרונות אלו מעניקים לבעלי הקרקע פוטנציאל לתמורה גבוה יותר מאשר בעסקת קניה רגילה.

איך באביב אורבן פועלים בעסקעות קומבינציה?

לאחר איתור של הקרקעות המתאימות ובעלות פונציאל למימוש של עסקת קומבינציה מתאימה ובעלת השבחה גבוהה גם לדיירים וגם לנו כייזמים, אנו מבצעים הערכה מדויקת של מחיר הקרקע ושל העלויות הכרוכות בפיתוחה, כל זאת תוך השתדלות לקבלת ההיתר לבנייה ותיאום ציפיות עם בעלי הקרקע. הניסיון הרב שיש לנו בעסקאות מסוג זה והיכרות עם המערכות השונות, מאפשר לנו להוציא לפועל ובזריזות את תהליכי הרישוי הנחוצים, וכמו כן את תהליך הבנייה עצמו. בעסקת הקומבינציה אביב אורבן יוזמת את הפרויקט ומלווה אותו עד למתן מפתח.

טופס צור קשר לקבלת פרטים נוספים

קטגוריות: כללי
טופס יצירת קשר    נגישות